Andmekaitsetingimused

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kogub ja kasutab oma tegevuse käigus isikuandmeid. Tutvu EMTA isikuandmete töötlemise korraga lähemalt siin.

Küpsiste (cookies) kasutamine

EMTA kasutab oma veebilehtedel küpsiseid selleks, et tagada veebilehe korrektne toimimine ja mugav kasutamine. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie seadmesse, kui külastate meie veebilehte. Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse kindla veebilehe külastajate kasutajakogemuse parandamiseks. Küpsised ei ohusta veebilehe külastaja seadmeid.

EMTA kasutab küpsiseid selleks, et

  • koguda ja analüüsida kodulehe külastatavuse statistilisi andmeid;
  • võimaldada veebilehitseja äratundmist ja eelistuste meelde jätmist;
  • parandada teenuse kvaliteeti.

EMTA veebilehte külastades saavad seadmesse küpsiseid salvestada meie andmete analüüsi ja reklaami partnerid (näiteks Google Analytics).

Kuidas saab kasutaja küpsiste kasutamist muuta ja valida?

EMTA kasutatavad küpsised ei sisalda veebilehe külastaja isikuandmeid ja neid ei saa kasutada veebilehe külastaja isiku tuvastamiseks. Kui veebilehe külastaja soovib piirata küpsiste salvestamise lõppseadmesse või kustutada salvestatud küpsised, siis seda saab teha veebibrauseri sätete all.

Isikuandmete töötlemise alast lisainfot saab EMTA isikuandmetekaitse spetsialistilt. Palun saatke oma ettepanekud või küsimused aadressile info@eamt.ee.