Üliõpilasesindus

Meie üliõpilaskonda esindab EMTA üliõpilasesindus, kelle põhiline eesmärk on seista tudengite huvide ja õiguste eest. Lisaks anname endast parima, et mitmekesistada ja elavdada üliõpilaselu erinevate traditsiooniliste üritustega (rebaste, jõulu- ja lõpupidu) ja sportimisvõimaluste edendamiseks on sõlmitud leping Reval-Spordiga. Üliõpilasesinduse liikmed esindavad EMTA üliõpilaskonda kooli senatis ning Eesti Üliõpilaskondade Liidus.

Üliõpilaspileti tellimiseks mine ISIC kaardi lehele, kus saad valida, millist kaarti soovid. ISIC kaarti pangakaardi funktsiooniga pakuvad SwedbankSEB. Ilma pangakaardi funktsioonita üliõpilaspileti saad tellida lehelt eduid.ee või LHV noortepangast (virtuaalkaart), kui oled LHV klient. Eduid.ee lehel saab sisse logida kas ID-kaardi (kaardilugejaga arvutid on raamatukogus) või mobiil-ID-ga. Seejärel läbi taotlusprotsess ning jää kaarti oma postkasti ootama. ISICul on ka mobiilirakendus.

 

Sport


Õppeaine: kehakultuur ÜAX600
Kus: Reval-Sport

EMTA tudengitele, kes valivad omale õppeaine “Kehakultuur ÜAX600”, kehtib Reval-Spordis soodushind 20 €/kuu, mille eest on võimalik kasutada jõusaali, ujulat, saunakompleksi, käia rühmatreeningutes. Liitu ka meie grupiga Facebookis: EMTA Sport

 

Dokumendid


Avaldus üliõpilasesindusse kandideerimiseks
Üliõpilasesinduse 2023/2024 õppeaasta koosseisu valimiste tulemused
Üliõpilaskonna põhikiri
Kodukord
Valimiseeskiri
Avaldus klasside kasutamise keelu tühistamiseks

 

Sõrmus ja tekkel


Sõrmuse ja/või tekli tellimiseks kirjuta meile yesindus@eamt.ee või külasta meid ruumis B029.