Üliõpilasesindus

Meie üliõpilaskonda esindab EMTA üliõpilasesindus, mille põhiline eesmärk on seista tudengite huvide ja õiguste eest. Lisaks anname endast parima, et mitmekesistada ja elavdada üliõpilaselu erinevate traditsiooniliste üritustega (tantsukursused, rebaste, jõulu- ja lõpupidu, spordipäev) ja sportimisvõimaluste edendamiseks on sõlmitud leping RevalSpordiga. Üliõpilasesinduse liikmed esindavad EMTA tudengkonda kooli nõukogus ning Eesti Üliõpilaskondade Liidus.

Üliõpilaspileti tellimiseks mine ISIC kaardi lehele, kus saad valida, millist kaarti soovid. ISIC kaarti pangakaardi funktsiooniga pakuvad Swedbank ja SEB. Ilma pangakaardi funktsioonita üliõpilaspileti saad tellida lehelt Minu Kool või LHV noortepangast (virtuaalkaart), kui oled LHV klient. Minu Kooli lehel saab sisse logida kas ID-kaardi (kaardilugejaga arvutid on raamatukogus), mobiil-ID või pangalingiga. Seejärel läbi taotlusprotsessi 7 sammu ning jää kaarti oma postkasti ootama. ISICul on ka mobiilirakendus.


Sport

Õppeaine: kehakultuur ÜAX600
Kus: Reval-Sport

EMTA tudengitele kehtib Reval-Spordis soodushind 20 €/kuu, mille eest on võimalik kasutada jõusaali, ujulat, saunakompleksi, käia rühmatreeningutes. Liitu ka meie grupiga Facebookis: EMTA Sport

 


Sõrmus ja tekkel

Sõrmuse ja/või tekli tellimiseks kirjuta meile yesindus@eamt.ee või külasta meid ruumis A101.


Dokumendid