Kontaktid

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
reg.kood: 74000547
tehingupartneri kood: TP601201
Tatari 13, 10116 Tallinn
info@eamt.ee
telefon: 6675 700
administraator: 6675 766

EMTA peahoone lahtiolekuajad
E–R 8.00–23.00
L–P 10.00–23.00

Klassivõtmete väljastamine EMTA liikmetele kuni 21.30. Harjutamine kuni 23.00.
Külalistel palume end valvelauas registreerida. 

Rektoraat ja rektoraadi büroo

Rektor
Prof Ivari Ilja

ivari.ilja@eamt.ee
6675 701
D506

Õppe- ja teadusprorektor
Prof Margus Pärtlas

margus.partlas@eamt.ee
6675 702
D505

Loometegevuse ja välissuhete prorektor
Prof Henry-David Varema

henry-david.varema@eamt.ee
6675 703
D504

Haldus- ja finantsdirektor
Sille Roots

sille.roots@eamt.ee
6675 704
D519

Teadussekretär, nõukogu ja senati sekretär
Liina Jääts

liina.jaats@eamt.ee
6675 808
D523

Rektoraadi abi
Malle Tragon

malle.tragon@eamt.ee
6675 700
D523

Personalijuht
Eve Tobias

eve.tobias@eamt.ee
6675 705
D521

Kvaliteedijuht
Marion Mang

marion.mang@eamt.ee
D518

Dokumendihaldur
Merit Lassmann

merit.lassmann@eamt.ee
6675 757
C104

Akadeemilised üksused

Muusika interpretatsiooni osakond

Peakoordinaator
Mihkel Poll

mihkel.poll@eamt.ee
B226

Klahvpillid

Õppejuht
Mati Mikalai

mati.mikalai@eamt.ee
B220

Õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo

lilian.rajavee-salundo@eamt.ee
6675 708
D514

Keelpillid

Õppejuht
Prof Arvo Leibur

arvo.leibur@eamt.ee
B218

Õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo

lilian.rajavee-salundo@eamt.ee
6675 708
D514

Puhkpillid ja löökpillid

Õppejuht
Prof Peeter Sarapuu

peeter.sarapuu@eamt.ee
6675 744
B226

Õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo

lilian.rajavee-salundo@eamt.ee
6675 708
D514

Sümfooniaorkestri koordinaator
Rain Vilu

rain.vilu@eamt.ee
6675 723
56 460 776
B208

Klassikaline laul

Õppejuht
Prof Nadežda Kurem

nadia.kurem@eamt.ee
6675 731
B220

Õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo

lilian.rajavee-salundo@eamt.ee
6675 708
D514

Ooperistuudio koordinaator
Ene Rindesalu

ene.rindesalu@eamt.ee

Dirigeerimine

Kooridirigeerimise juhtiv professor
Hirvo Surva

hirvo.surva@eamt.ee
6675 736
B224

Orkestridirigeerimise juhtiv professor
Arvo Volmer

arvo.volmer@eamt.ee

Õppekorralduse spetsialist
Katrin Puur

katrin.puur@eamt.ee
6675 712
D513

Sinfonietta koordinaator
Rain Vilu

rain.vilu@eamt.ee
6675 723
56 460 776
B208

Instrumentaalkammermuusika

Õppejuht
Prof Marje Lohuaru

marje.lohuaru@eamt.ee
B214

Õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo

lilian.rajavee-salundo@eamt.ee
6675 708
D514

Vokaalkammermuusika ja saateklass

Õppejuht
Prof Helin Kapten

helin.kapten@eamt.ee
B226

Õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo

lilian.rajavee-salundo@eamt.ee
6675 708
D514

Varajane muusika

Õppejuht
Prof Imbi Tarum

imbi.tarum@eamt.ee
B214

Õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo

lilian.rajavee-salundo@eamt.ee
6675 708
D514

Heliloomingu, improvisatsioonilise muusika ja kaasaegsete etenduskunstide osakond

Peakoordinaator
Paolo Girol

paolo.girol@eamt.ee
6675 729
B218

Helilooming ja muusikatehnoloogia

Heliloomingu juhtiv professor
Toivo Tulev

toivo.tulev@eamt.ee

Elektroakustilise loomingu õppejuht
Malle Maltis

malle.maltis@eamt.ee

Audiovisuaalse loomingu õppejuht
Einike Leppik

einike.leppik@eamt.ee

Helirežii õppejuht
Mait Visnapuu

mait.visnapuu@eamt.ee

Õppekorralduse spetsialist
Katrin Puur

katrin.puur@eamt.ee
6675 712
D513

Jazzmuusika

Õppejuht
Prof Jaak Sooäär

jaak.sooaar@eamt.ee
B222

Õppekorralduse spetsialist
Katrin Puur

katrin.puur@eamt.ee
6675 712
D513

Pärimusmuusika

Õppejuht
Karoliina Kreintaal

karoliina.kreintaal@eamt.ee

Õppekorralduse spetsialist
Katrin Puur

katrin.puur@eamt.ee
6675 712
D513

Kaasaegne improvisatsioon

Kaasaegse improvisatsiooni juhtiv professor
Anto Pett

anto.pett@eamt.ee

Õppekorralduse spetsialist
Katrin Puur

katrin.puur@eamt.ee
6675 712
D513

Nüüdismuusika interpretatsioon ja loome

CoPeCo õppekava kaasjuht
Taavi Kerikmäe

taavi.kerikmae@eamt.ee
B214

Õppekava administraator
Hanneleen Pihlak

hanneleen.pihlak@eamt.ee
6675 779
D516

Kaasaegsed etenduskunstid

Juhtiv professor
Jüri Nael

juri.nael@eamt.ee
6675 733
B222

Õppekava õppekorralduse spetsialist
Liina Jääts

liina.jaats@eamt.ee
6675 808
D523

Muusikateaduse, interpretatsiooni- ja muusikapedagoogika ning kultuurikorralduse osakond

Peakoordinaator
Kaari Kiitsak-Prikk

kaari.kiitsak-prikk@eamt.ee
6675 738
A201

Muusikateadus

Õppejuht
Prof Toomas Siitan

toomas.siitan@eamt.ee
A209

Õppekorralduse spetsialist
Katrin Puur

katrin.puur@eamt.ee
6675 712
D513

Muusikapedagoogika

Õppejuht
Prof Kristi Kiilu

kristi.kiilu@eamt.ee
6675 726
A205

Õppekorralduse spetsialist
Katrin Puur

katrin.puur@eamt.ee
6675 712
D513

Interpretatsioonipedagoogika

Õppejuht
Prof Lembit Orgse

lembit.orgse@eamt.ee
6675 734
A208

Õppekorralduse spetsialist
Katrin Puur

katrin.puur@eamt.ee
6675 712
D513

Kultuurikorraldus

Õppejuht
Kaari Kiitsak-Prikk

kaari.kiitsak-prikk@eamt.ee
6675 738
A201

Assistent
Liisa Välja

liisa.valja@eamt.ee
6675 738
A201

Lavakunsti osakond

Peakoordinaator
Mart Koldits

mart.koldits@eamt.ee
6675 801

Õppekorralduse spetsialist
Angela Mooste

angela.mooste@eamt.ee
6675 800

Raamatukogu spetsialist ja projektijuht
Annemari Parmakson

annemari.parmakson@eamt.ee
6675 802

XXX lennu juhendaja
Prof Lembit Peterson

lembit.peterson@eamt.ee

XXXI lennu juhendajad
Jaak Prints
Külli Teetamm

jaak.prints@eamt.ee
kulli.teetamm@eamt.ee

Doktoriõppe keskus

Juhataja
Prof Kristel Pappel

kristel.pappel@eamt.ee
A209

Doktoriõppe sekretär
Margit Võsa

margit.vosa@eamt.ee
6675 709
D514

Tugiüksused

Õppeosakond

Juhataja
Jane Kreek

jane.kreek@eamt.ee
6675 711
D517

Õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo

lilian.rajavee-salundo@eamt.ee
6675 708
D514

Õppekorralduse spetsialist
Margit Võsa

margit.vosa@eamt.ee
6675 709
D514

Õppekorralduse spetsialist
Katrin Puur

katrin.puur@eamt.ee
6675 712
D513

Õppekorralduse spetsialist
Sandra Laura Luhtein

sandralaura.luhtein@eamt.ee
6675 713
D513

Psühholoog, võrdse kohtlemise usaldusisik
Elina Kivinukk

elina.kivinukk@eamt.ee
5133607
Skype: elc112
B219

Teadur, akadeemilise eetika nõustaja
Marju Raju

marju.raju@eamt.ee

Täienduskoolituskeskus

Juhataja
Ene Kangron

ene.kangron@eamt.ee
6675 761
C102

Sekretär
Merit Lassmann

tkk@eamt.ee
6675 757
C104

Raamatukogu

Juhataja
Ilvi Rauna

ilvi.rauna@eamt.ee
6675 750
B108

Laenutus

rmtk@eamt.ee
6675 751

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia saalid

saalikompleks@eamt.ee

Administraator
Marta Oja

marta.oja@eamt.ee

Vanemlavameister
Oliver Rikkas

 

Lavameistrid
Villem Tiits
Kristers Laurinš

oliver.rikkas@eamt.ee

 

 

 

Kontserdi- ja etenduskeskus

kontsert@eamt.ee

Produtsent
Laura Vaikma

laura.vaikma@eamt.ee
6675 759
D401

Produtsent
Laura Välja

laura.valja@eamt.ee
6675 758
D401

Välis- ja avalike suhete osakond

Välissuhete koordinaator
Hanneleen Pihlak

hanneleen.pihlak@eamt.ee
6675 779
D516

Välissuhete spetsialist
(ERASMUS programmi koordinaator)
Mari Köhler

erasmus@eamt.ee
6675 760
D516

Välissuhete spetsialist
Kai Kiiv

kai.kiiv@eamt.ee
6675 721
B204

Välisüliõpilaste nõustaja
Tiina Uibo

tiina.uibo@eamt.ee
6675 722
B206

Kommunikatsioonispetsialist
Evelin Värva

press@eamt.ee
evelin.varva@eamt.ee
6675 745
D518

Kodulehe administraator
Maris Muul

maris.muul@eamt.ee
6675 720

IT osakond

IT peaspetsialist
Innar Järva

innar.jarva@eamt.ee
6675 714
D520

IT spetsialist
Peeter Veltmann

peeter.veltmann@eamt.ee
6675 714
D520

Tehnikaosakond

Audiovisuaaltehnika koordinaator
Nikita Šiškov

Tehnik
Saamuel Pedosk

saamuel.pedosk@eamt.ee

Tehnik
Katrin Kvade

katrin.kvade@eamt.ee
56 830 732

Videospetsialist
Marek Vilba

marek.vilba@eamt.ee
B212

Pilliladu

Juhataja
Egert Leinsaar

egert.leinsaar@eamt.ee
58 558 459
A034

Klaveriremonditöökoda

Juhataja
Mait Meibaum

mait.meibaum@eamt.ee
52 073 03

Klaveriremondimeister
Anti Rallmann

anti.rallmann@eamt.ee
56 617 736

Klaveriremondimeister
Andres Leesik

andres.leesik@eamt.ee

Klaveriremondimeister
Rodion Matvejev

rodion.matvejev@eamt.ee

Haldusüksused

Palgaarvestaja-raamatupidaja
Kaie Tammemägi

kaie.tammemagi@eamt.ee
6675 776
D515

Raamatupidaja
Anneli Leming

anneli.leming@eamt.ee
6675 778
D515

Raamatupidaja
Anneli Siniväli

anneli.sinivali@eamt.ee
6675 775
D515

Peaadministraator
Silvia Neeme

silvia.neeme@eamt.ee
6675 767
C106

Hooldusjuht
Aimar Anderson

aimar.anderson@eamt.ee
509 2342

Organisatsioonid

Söökla (Baltic Restaurants Estonia AS) juhataja

emta@daily.ee
53489971

Ametiühing
Olga Tungal

olga.tungal@eamt.ee
6675 770
B216

Üliõpilasesindus
Karl Tipp (esimees)

yesindus@eamt.ee
A101

Ühiselamu
OÜ Muusa Majutus
(Kuhlbarsi 1, Tallinn, 10128)

59181442
yhikas.eamt.ee