Kontaktid

Üldkontaktid

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Tatari 13, 10116 Tallinn
info@eamt.ee
üldkontakt/rektoraadi abi: 667 5700
õppehoone administraator: 667 5766
kontserdi- ja etenduskeskus: 667 5758

reg.kood: 74000547
tehingupartneri kood: TP601201
KMKR: EE100910090
PIC: 984368223
OID: E10171388

EMTA peahoone lahtiolekuajad:

E–R 8.00–23.00
L–P 10.00–23.00

Klassivõtmete väljastamine EMTA liikmetele kuni 21.30.
Harjutamine kuni 23.00. Kell 20.00–21.30 sissepääs EMTA kaardiga.
Külalistel palume end valvelauas registreerida.
Administraator: 667 5766

EMTA lavakunsti osakond

Toom-Kooli 4, 10130 Tallinn
Üldkontakt: 667 5800

Rektoraat ja rektoraadi büroo

Rektor
Prof Ivari Ilja

ivari.ilja@eamt.ee
667 5701
D506

Õppe- ja teadusprorektor
Prof Margus Pärtlas

margus.partlas@eamt.ee
667 5702
D505

Loometegevuse ja välissuhete prorektor
Prof Henry-David Varema

henry-david.varema@eamt.ee
667 5703
D504

Haldus- ja finantsdirektor
Sille Roots

sille.roots@eamt.ee
667 5704
D519

Teadussekretär, nõukogu ja senati sekretär
Kristel Karu-Kletter

kristel.karu-kletter@eamt.ee
667 5808
D523

Rektoraadi abi
Malle Tragon

malle.tragon@eamt.ee
667 5700
D523

Personalispetsialist
Kristiina Pettai

kristiina.pettai@eamt.ee
667 5705
D521

Kvaliteedijuht
Marion Mang

marion.mang@eamt.ee
D522

Dokumendihaldur-arhivaar
Merit Lassmann

merit.lassmann@eamt.ee
667 5757
C104

Andmekaitse kontaktisik
Jane Kreek

andmekaitse@eamt.ee
667 5711

Akadeemilised üksused

Muusika interpretatsiooni osakond

Peakoordinaator
Mihkel Poll

mihkel.poll@eamt.ee
B226

Klahvpillid

Õppejuht
Mati Mikalai

mati.mikalai@eamt.ee
B224

Õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo

lilian.rajavee-salundo@eamt.ee
667 5708
D514

Keelpillid

Õppejuht
Prof Arvo Leibur

arvo.leibur@eamt.ee
B228

Õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo

lilian.rajavee-salundo@eamt.ee
667 5708
D514

Puhkpillid ja löökpillid

Õppejuht
Prof Toomas Vavilov

toomas.vavilov@eamt.ee

Õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo

lilian.rajavee-salundo@eamt.ee
667 5708
D514

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia orkestrite koordinaator
Rain Vilu

rain.vilu@eamt.ee
667 5723
56460776
B208

Klassikaline laul

Õppejuht
Prof Nadežda Kurem

nadia.kurem@eamt.ee
667 5731
B224

Õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo

lilian.rajavee-salundo@eamt.ee
667 5708
D514

Ooperistuudio koordinaator
Ene Rindesalu

ene.rindesalu@eamt.ee

Dirigeerimine

Kooridirigeerimise juhtiv professor
Hirvo Surva

hirvo.surva@eamt.ee
667 5736
B230

Orkestridirigeerimise juhtiv professor
Arvo Volmer

arvo.volmer@eamt.ee

Õppekorralduse spetsialist
Katrin Puur

katrin.puur@eamt.ee
667 5712
D513

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia orkestrite koordinaator
Rain Vilu

rain.vilu@eamt.ee
667 5723
56460776
B208

Instrumentaalkammermuusika

Õppejuht
Prof Marje Lohuaru

marje.lohuaru@eamt.ee
B228

Õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo

lilian.rajavee-salundo@eamt.ee
667 5708
D514

Vokaalkammermuusika ja saateklass

Õppejuht
Prof Helin Kapten

helin.kapten@eamt.ee
B230

Õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo

lilian.rajavee-salundo@eamt.ee
667 5708
D514

Varajane muusika

Õppejuht
Prof Imbi Tarum

imbi.tarum@eamt.ee
B228

Õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo

lilian.rajavee-salundo@eamt.ee
667 5708
D514

Heliloomingu ja improvisatsioonilise muusika osakond

Peakoordinaator
Paolo Girol

paolo.girol@eamt.ee
667 5729
B218

Helilooming ja muusikatehnoloogia

Heliloomingu juhtiv professor
Toivo Tulev

toivo.tulev@eamt.ee

Elektroakustilise loomingu õppejuht
Malle Maltis

malle.maltis@eamt.ee

Audiovisuaalse loomingu õppejuht
Einike Leppik

einike.leppik@eamt.ee

Helirežii õppejuht
Mait Visnapuu

mait.visnapuu@eamt.ee

Õppekorralduse spetsialist
Katrin Puur

katrin.puur@eamt.ee
667 5712
D513

Jazzmuusika

Õppejuht
Prof Jaak Sooäär

jaak.sooaar@eamt.ee
B220

Õppekorralduse spetsialist
Katrin Puur

katrin.puur@eamt.ee
667 5712
D513

Pärimusmuusika

Õppejuht
Karoliina Kreintaal

karoliina.kreintaal@eamt.ee

Õppekorralduse spetsialist
Katrin Puur

katrin.puur@eamt.ee
667 5712
D513

Kaasaegne improvisatsioon

Kaasaegse improvisatsiooni juhtiv professor
Anto Pett

anto.pett@eamt.ee

Õppekorralduse spetsialist
Katrin Puur

katrin.puur@eamt.ee
667 5712
D513

Nüüdismuusika interpretatsioon ja loome

CoPeCo õppekava kaasjuht
Taavi Kerikmäe

taavi.kerikmae@eamt.ee
B220

Õppekava administraator
Hanneleen Pihlak

hanneleen.pihlak@eamt.ee
667 5779
B202

Lavakunsti osakond

Peakoordinaator, XXXII lennu juhendaja
Mart Koldits

mart.koldits@eamt.ee
667 5801

Lavakunst

Õppekorralduse spetsialist
Angela Mooste

angela.mooste@eamt.ee
667 5800

XXXI lennu juhendajad
Jaak Prints
Külli Teetamm

jaak.prints@eamt.ee
kulli.teetamm@eamt.ee

Kaasaegsed etenduskunstid

Kaasaegsete etenduskunstide juhtiv professor
Jüri Nael

juri.nael@eamt.ee
667 5733
C202

Õppekorralduse spetsialist
Liina Jääts

liina.jaats@eamt.ee
667 5802

Tugiüksused

Õppeosakond

Juhataja
Jane Kreek

jane.kreek@eamt.ee
667 5711
D517

Õppekorralduse spetsialist
Lilian Rajavee-Salundo

lilian.rajavee-salundo@eamt.ee
667 5708
D514

Õppekorralduse spetsialist
Margit Võsa

margit.vosa@eamt.ee
667 5709
D514

Õppekorralduse spetsialist
Katrin Puur

katrin.puur@eamt.ee
667 5712
D513

Õppekorralduse spetsialist
Sandra Laura Luhtein

sandralaura.luhtein@eamt.ee
667 5713
D513

Psühholoog, võrdse kohtlemise usaldusisik
Elina Kivinukk

elina.kivinukk@eamt.ee
5133607
Skype: elc112
B219

Teadur, teaduseetika nõustaja
Marju Raju

marju.raju@eamt.ee

Täienduskoolituskeskus

Juhataja
Ene Kangron

ene.kangron@eamt.ee
667 5761
C102

Õppekorralduse spetsialist
Merit Lassmann

tkk@eamt.ee
667 5757
C104

Raamatukogu

Juhataja
Ilvi Rauna

ilvi.rauna@eamt.ee
667 5750
B108

Laenutus

rmtk@eamt.ee
667 5751

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia saalid

Sündmuste teeninduse peakoordinator
Saara Silvia Soasepp

saarasilvia.soasepp@eamt.ee
D105

Sündmuste koordinaator (rendisündmused)
Marta Ojasoo

marta.ojasoo@eamt.ee
saalikompleks@eamt.ee
58558459
D105

Vanemlavameister
Oliver Rikkas

oliver.rikkas@eamt.ee

Kontserdi- ja etenduskeskus

Kontserdi- ja etenduskeskuse juhataja
Svea Ideon-Marks

kontsert@eamt.ee
svea.ideon@eamt.ee
D401

Kontserdi- ja etenduskeskuse spetsialist
Gerli Aet Arras

gerliaet.arras@eamt.ee
667 5758
D401

Kontserdi- ja etenduskeskuse spetsialist
Anna-Sophia Sevagin

anna-sophia.sevagin@eamt.ee
667 5759
D401

Kontserdi- ja etenduskeskuse spetsialist
Jaanika Vilipo

jaanika.vilipo@eamt.ee
D401

Välis- ja avalike suhete osakond

Välissuhete koordinaator
Hanneleen Pihlak

hanneleen.pihlak@eamt.ee
667 5779
B202

Välissuhete spetsialist
Kai Kiiv

kai.kiiv@eamt.ee
667 5721
A201

Välissuhete spetsialist
Mikk Langeproon

mikk.langeproon@eamt.ee
667 5719
B202

Välissuhete spetsialist
Kädi Kallau

kadi.kallau@eamt.ee
667 5760
B202

Välisüliõpilaste nõustaja
Tiina Uibo

tiina.uibo@eamt.ee
667 5722
B202

Kommunikatsioonijuht
Evelin Värva

press@eamt.ee
evelin.varva@eamt.ee
667 5745
D518

Turunduskommunikatsiooni spetsialist
Anu Pillesson

anu.pillesson@eamt.ee
667 5744
D518

Kommunikatsiooni assistent
Jaanika Vilipo

jaanika.vilipo@eamt.ee

Kodulehe administraator
Maris Muul

maris.muul@eamt.ee

IT osakond

IT osakond

it@eamt.ee

IT valdkonna juht
Peeter Perens

peeter.perens@eamt.ee
667 5714
D520

IT spetsialist
Peeter Veltmann

peeter.veltmann@eamt.ee
667 5714
D520

Haridustehnoloog
Piret Lehiste

piret.lehiste@eamt.ee
D516

Tehnikaosakond

Audiovisuaaltehnika koordinaator
Nikita Šiškov

nikita.shishkov@eamt.ee
D516

Tehnik
Saamuel Pedosk

saamuel.pedosk@eamt.ee

Tehnik
Katrin Kvade

katrin.kvade@eamt.ee

Videospetsialist
Marek Vilba

marek.vilba@eamt.ee
B212

Pillipark

Pillipargi administraator
Saale Kivimaker-Rull

saale.kivimaker-rull@eamt.ee
C307

Klaveriremonditöökoja juhataja
Mait Meibaum

mait.meibaum@eamt.ee
5207303

Klaveriremondimeister
Anti Rallmann

anti.rallmann@eamt.ee
56617736

Klaveriremondimeister
Andres Leesik

andres.leesik@eamt.ee

Klaveriremondimeister
Tõnu Ling

Klaverihäälestaja
Dmitri Kurs

dmitri@eamt.ee

Haldusüksused

Raamatupidaja-palgaarvestaja
Monika Elbre

monika.elbre@eamt.ee
667 5776
D515

Raamatupidaja
Anneli Leming

anneli.leming@eamt.ee
667 5778
D515

Raamatupidaja
Anneli Siniväli

anneli.sinivali@eamt.ee
667 5775
D515

Teenindusjuht
Maret Hook

maret.hook@eamt.ee
667 5767
C106

Energiatõhususe projektijuht
Hindrek Rootsma

hindrek.rootsma@eamt.ee

Hooldusjuht
Aimar Anderson

aimar.anderson@eamt.ee
5092342

Organisatsioonid

Söökla (Baltic Restaurants Estonia AS) juhataja

emta@daily.ee
5342 4124

Ametiühing
Olga Tungal

olga.tungal@eamt.ee
667 5770
B216

Üliõpilasesindus

yesindus@eamt.ee
A101

Ühiselamu
OÜ Muusa Majutus
(Kuhlbarsi 1, Tallinn, 10128)

59181442
yhikas.ee