12. mail kell 19.00 toimus EMTA suures saalis Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia tänuõhtu. Tähistasime EMTA kontserdi- ja teatrimaja rahastamise lõppetappi ning tänasime toetajaid, koostööpartnereid ja töötajaid sedavõrd fantastiliste võimaluste eest arendada siin eesti kultuuri, muusikaharidust ning muusika- ja teatrielu.

Tänuõhtul kõnelesid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia rektor Ivari Ilja, kultuuriminister Tiit Terik, Haridus- ja Teadusministeeriumi teadus- ja arendustegevuse ning kõrg- ja kutsehariduse poliitika asekantsler Renno Veinthal ja Kultuurkapitali juhataja Margus Allikmaa.

Kontserdil esinesid Maria Korepanova (vokaal) ja Improkoor (juhendaja Anne-Liis Poll), Maria Elonen (flööt), Anni Ritson (bassklarnet), Susanna Liisa Onoper (klaver), Eva Aarnis (viiul), Marii Piirsalu (viiul), Grete Heinsaar (viiul), Harry Traksmann (viiul), Evita Lohu (klaver), Gertrud Leopard (marimba), Karis Trass (metsosopran), Maria Bachmann (klaver), Elisa Lombardo (flööt), EMTA keelpillisolistide ansambel (kunstiline juht Arvo Leibur). Eesti autorite luulet luges Margaret Sarv. Lavastas Marta Aliide Jakovski.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia tänuõhtu kontserdi salvestust saab järele vaadata YouTube’ist siit: https://bit.ly/3wpJoqL

Rohkem pilte fotoalbumis ja EMTA Facebooki lehel.

Fotode autorid: Rene Jakobson, Rasmus Kooskora