EMTA netipõhiste kaugtegevuste arendamise töögrupp annab teada:

  1. Digimobiilsusalase idee või tarviduse puhul palume kõigepealt konsulteerida ühega EMTA netipõhiste kaugtegevuste arendamise töögrupi liikmetest: kas Innar Järva, Nikita Shishkovi või Paolo Giroliga.
  2. ZOOMI RUUMID: D302 ja D402 – ruumid, mis on mõeldud ühele pillimängijale (mis tahes instrumendil) või maksimaalselt ühele pillimängijale + saateklaverile; D511 – ruum, mida saab kasutada muudeks digimobiilsuse vajadusteks.
  3. LoLa RUUMID: D209 – ruum, mis on mõeldud ühele pillimängijale (mis tahes instrumendil) või maksimaalselt ühele pillimängijale + saateklaverile; D511 – ruum, mida saab kasutada muudeks digimobiilsuse vajadusteks.
  4. Septembrist on võimalik kasutada ka nn teisaldatavat LoLa-komplekti, mis on mõeldud kasutamiseks suures saalis, blackboxis, kammersaalis jne.
  5. Digimobiilsusalaste tegevuste tarbeks tuleb ruumid broneerida Hanneleen PihlakuMari Köhleri või Kai Kiivi kaudu (õppejõud ise ei saa neid broneeringuid teha). EMTA digimobiilsuse kalendrit saab vaadata: https://sise.eamt.ee/lola/