Kaari Kiitsak-Prikk

Muusikateaduse, interpretatsiooni- ja muusikapedagoogika ning kultuurikorralduse osakonna peakoordinaator, kultuurikorralduse õppejuht, lektor

A201

6675 738

Kaari Kiitsak-Prikk on EMTA kultuurikorralduse magistriprogrammi õppejuht, ise ka selle vilistlane ja töötab akadeemias lektori ning karjäärinõustajana. Kaari koordineeris ja arendas kultuurikorralduse õppekava (aastatel 2006–2010),  muusika eriala tudengitele mõeldud kultuuriettevõtluse moodulit ning kunstitudengitele mõeldud rahvusvahelisele karjääri- ja ettevõtluse veebiplatvormi. Kaari on olnud nii projekti koordinaatori kui teadurina seotud mitmete rahvusvaheliste projektidega, nagu MAPSI ja HEISE. Praegu õpetab Kaari kultuurivaldkonna õiguse ja ettevõtluse aluseid, karjääriplaneerimist, praktilist projektitööd, juhendab üliõpilaste lõputöid ning arendab koos kolleegidega kultuurikorralduse valdkonna mentorlussüsteemi rahvusvahelises projektis REMAM.

Kaari doktoritöö keskendus sellele, kuidas omandivormi muutused mõjutavad kultuuriorganisatsioonide eesmärke, väärtusi ja rolle ühiskonnas. Tema teadustöö fookuses on nii ettevõtlusõppe kunstikõrgkoolides kui ka kultuuripoliitika ja -valitsemine; juhtimine ja eestvedamine ning professionaalse karjääri arendamine. Ta on EMTA kultuurikorralduse õppekava nõukogu ja Eesti Karjäärinõustajate Ühingu liige.

CV: Eesti Teadusinfosüsteem