Maalima Noortekoor (World Youth Choir) ootab taas uusi lauljaid! Konkureerima on oodatud kõik huvilised vanuses 17–26 aastat (seisuga 1. juuli 2019).

Ettelaulmine toimub E 18. veebruaril kell 11.00 EMTA kammersaalis (C-405) ning see koosneb neljast, allolevas järjekorras läbiviidavast ja salvestatavast osast:
1) hääleulatuse test – heliredel laulduna vokaalil, fortes ja a capella
2) noodilugemise katse – tundmatu teos, mille ettevalmistusajaks on max 10 minutit ilma klaverit kasutamata
3) ettevalmistatud kohustuslik teos – oma häälepartii K. Nystedti teosest “O Crux”. Lauda tuleb taktid 1-24 ja 44-52 (2. löögini)
4) ettevalmistatud aaria vabal valikul. Palun tulla ettelaulmisele oma klaverisaatjaga!

Suvesessioon
Maailma Noortekoori suvesessioon toimub 14.07-04.08 2019 Lõuna-Prantsusmaal, kas Millaus või Saint Affrique’is. Kümnepäevasele prooviperioodile järgneb kontsertreis vaimuliku muusika festivalile, mis leiab aset Sylvanèsi kloostris, Lissabonis (Portugal). Sessioon lõpeb Choralies festivaliga Vaison-la-romaine’s. Lähem info koori, dirigentide ja suvesessiooni kohta koori kodulehel.

NB! Kõik kohalviibimisega seotud kulud (majutus, kohalik transport ja töömaterjalid) katab korraldaja. Koori valitud lauljail tuleb endil tasuda osavõtutasu 100€, lennukipiletid Eestist Prantsusmaale ja tagasi, reisi- ja tervisekindlustus ning muud võimalikud erakulutused.

Ettelaulmisele registreerumiseks palun saata hiljemalt 11. veebruariks 2019 e-mail kas:
Kai Kiiv,  EMTA välissuhtete spetsialist, kai@ema.edu.ee
või
Varje Vürst, Eesti Kooriühingu laste-ja noortekooride konsultant, Varje.Vyrst@kooriyhing.ee