Loomeettevõtluse äriideede arendusprogrammi StarterCreative kevadsemestril võitis I preemia EMTA kaasaegse improvisatsiooni eriala tudeng Karolin Kõrre oma äriideega SOUNDNEST. Karolin esitas oma idee aasta alguses EMTA tudengiprojektide konkursile ning sai võimaluse seda arendada kolme kuu jooksul StarterCreative eelinkubatsiooniprogrammis. 

SOUNDNEST ideeks on pakkuda lapseootel emadele ja nende partneritele teraapilisi laulu- ja  hääleimprovisatsioonil põhinevaid individuaalseid ja grupisessioone koos pere- ja sünnitoetaja doula teenustega rasedus-, sünnitus ja beebiperioodil.

SOUNDNEST idee pälvis ka Tallinna Ettevõtlusinkubaatori ja Fundwise’i eripreemiad. Smal konkursil osalesid ka EMTA tudengid Jamie Loftus kontsertprojektiga “Young Artists of the Baltics” ning Martin Hein äriideega “Elevant”, mille idee on pakkuda soodsa hinnaga helimiksimise- ja veebiteenust (idee pälvis DigiXi eripreemia).

Kokku osales 10. mail oma äriideede lõpptutvustusel 21 meeskonda viiest Tallinna ja Haapsalu kõrgkoolist. Tudengid arendasid oma ideid ärimudelini erinevate juhendajate, mentorite ja koolitajate käe all ülikoolidevahelises eelikubatsiooniprogrammis “StarterCreative”. “Starter” programm on osa ettevõtlusõppe programmist “Edu Tegu”, mis on rahastatud Euroopa  Liidu Sotsiaalfondi vahenditest.

Lisainfo:

Kaari Kiitsak-Prikk, kaari@ema.edu.ee

Marko Lõhmus, marko@ema.edu.ee