Meistrikursus viiuldajaile. Annette Walther

10.05.2024 kell 10:00
A-308

ANNETTE WALTHER (Signum Quartet)
10. mail kell 10.00-14.00 A-308

Annette Walther õppis viiulit Düsseldorfis, Essenis ja Londonis Ida Bieleri, David Takeno ja Vesselin Parschkevovi käe all ning kammermuusikat Londoni Guildhalli Muuska- ja Teatrikoolis Sir Colin Davise ja Takacs-kvarteti juures. Meistriklassid Michelle Auclairi, Juri Bašmeti, Thomas Brandise, Jürgen Kussmauli ja Charles-Andre Linale’i juures on olnud tema muusikalisele arengule püsivalt olulised.

Lisaks sellele, et Annette on Signum-kvarteti asutajaliige, esineb ta regulaarselt koos selliste artistidega nagu Carolin Widmann, Nils Mönkemeyer, William Youn, David Cohen, Liza Ferschtman ja Priya Mitchell sellistel festivalidel nagu Musikfestspielen Mecklenburg-Vorpommern, Lofoteni rahvusvahelisel kammermuusikafestivalil, Hitzackeri muusikapäevadel ja Sylti kammermuusikafestivalil.

Ta mängib külalisena sagedasti kaasa Mahleri kammerorkestris ja ansamblis musikfabrik ning on Kölni kammerorkestri, Belgia kammerorkestri ja Folkwangi kammerorkestri kontsertmeister. Lisaks on ta on Genfi Camerata ja Ensemble Ruhri liige. 2016. aastast õpetab Annette viiulit Kasseli Muusikaakadeemias.