Madeleine Tults

Teenusedisaini ja tulevikumõtlemise külalisõppejõud

Madeleine Tults on futurist ja interaktsioonidisainer. Tema eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust tulevikumõtlemise distsipliinist ning aidata organisatsioonidel tulevikumõtlemise abil paremini võimalikeks tulevikeks valmis olla. Madeleine viib läbi tulevikumõtlemise koolitusi ning pakub tuleviku visioneerimise konsultatsiooni. Tulevikumõtlemise alased teadmised on Madeleinel Institute for the Future sertifikaadiprogrammidest.

Madeleinel on magistrikraad Eesti Kunstiakadeemiast interaktsioonidisaini alal (2021) ja ta töötab igapäevaselt teenuse- ja kasutajakogemuse projektides strateegilise disaineri ning mentorina.

Varasemalt tegutses Madeleine kommunikatsiooni valdkonnas, olles nii ettevõtjana teenuse osutaja kui kommunikatsioonijuht rahvusvahelistes ettevõtetes nagu Orkla, Coca-Cola Hellenic ja Philip Morris International.

Madeleinel on magistrikraad Euroopa õpingutes (European Studies) Euroopa Kolledžist (College d’Europe) ja bakalaureusekraad politoloogias Gettysburg Gelleg-ist. Esimene töökoht oli Madeleinel Eesti Välisministeerium.