RAPP Lab 5 – Refleksioonipõhine professionaalne loomepraktika

19.09.2022 – 23.09.2022
kell 13:00
EMTA

19.–23. septembril leiab EMTAs aset ERASMUS+ programmi strateegilise koostöö projekti RAPP Lab – Reflection-based Artistic Professional Practice (Refleksioonipõhine professionaalne loomepraktika) – laboratoorium “Exploring Musical Identities: Autoethnography for the Practicing Musician”.

Projekti initsiaator on Kölni Muusika- ja Tantsukõrgkool, projektis osalevad peale EMTA ka Viini Muusika- ja Teatriülikool, Euroopa Muusikakõrgkoolide Assotsiatsioon, Norra Muusikakõrgkool, Orpheuse Instituut (Gent) ja Rooma Santa Cecilia Konservatoorium. Projekti eesmärk on loovuurimuse arendamine magistri- ja doktoriõppes. EMTA uurimisgruppi, mida juhib Theodore Parker, kuuluvad Kristi Kapten, Jaak Sikk, Vittoria Ecclesia ja Fabrizio Nastari. Koordinaator on Kristel Pappel ja administraator Hanneleen Pihlak. Loe lähemalt SIIT

Ürituse raames toimub kolmapäeval, 21. septembril kell 19.00 EMTA suures saalis interaktiivne kontsert, mis on pühendatud loovuurimuse küsimustele. Seal esinevad Heigo Rosin, Erik Alalooga, Ilana Makarina, Marcelo Politano, Juhan Uppin, Vittoria Ecclesia, Fabrizio Nastari. Nendega vestleb Kristi Kapten, kes on kontserdi kontseptsiooni autor.