Hea akadeemia pere!

Kahjuks peame tõdema, et ka eeloleval õppeaastal tuleb meil arvestada koroonapandeemiast tulenevate ohtude, ebamugavuste ja võimalike piirangutega. Loomulikult usume, et vähemalt praktiline õpe saab toimuda korrapäraselt, nagu eelmisel õppeaastal. Kas aga on võimalik korraldada koori- ja orkestriproove, tuua välja lavastusi, viia kontaktõppe vormis läbi loenguid ja seminare, korraldada traditsioonilisi tudengipidusid? Hetkel me seda veel ei tea, kuid paljuski on meie akadeemilise elu täisväärtuslik toimimine meie endi kätes. Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kutsub üles kõiki oma üliõpilasi ja töötajaid, kes pole end veel vaktsineerinud, kindlasti enne uue õppeaasta algust vaktsineerima.

Kui akadeemia liikmeskond on valdavas enamuses vaktsineeritud, väheneb meie kolleegide ja kaasüliõpilaste (raskelt) haigestumise tõenäosus ning kohustuslike isolatsioonipäevade arv, saab vabamalt toimuda õppe- ja loometegevus, akadeemiline mobiilsus, akadeemiline ja seltskondlik läbikäimine jne.

Vabariigi valitsus kavandab erinevaid võimalusi töös, õppes ja kultuurisündmustel osalemiseks nn koroonapassi alusel. Neist lähtuvalt töötab ka EMTA rektoraat õppeaasta alguseks välja meetmed ja suunised, mille abil meie õppe- ja töökeskkonda võimalikult turvalise ja avatuna hoida.

Vaktsineerimisvõimaluste kohta vaata lähemalt vaktsineeri.ee

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia rektoraat

 


 

EMTA õppehoones on võimalik end vaktsineerida 30. augustil kell 14.00–17.00 ja 2. septembril kell 10.00–17.00. 

Vaktsineerimist korraldab Qvalitas Arstikeskus AS. Valida saab Moderna (süstide vahe 4 nädalat), Pfizer/BioNTech (süstide vahe 6 nädalat) ja kui riigi tarned taastuvad, siis ka Jansseni (1 süst) vaktsiinide vahel. Täpsemat infot vaktsiinide kohta leiab siit: vaktsineeri.ee/covid-19/covid-19-vaktsiinid

Vaktsineerimine on EMTA töötajatele ja üliõpilastele tasuta. Vaktsineerimine toimub EMTA Tatari tn õppehoones, täpne ruum on veel selgumisel. Vaktsineerimispäevadel leiab suunavad sildid I korruse fuajeest.

Eelnev registreerimine pole vajalik, vaktsineerimine toimub elavas järjekorras. Palume kaasa võtta isikut tõendav dokument.

Vaktsineerimisele tohib tulla ainult tervena!

 

Rohkem infot:

Sille Roots
Haldus- ja finantsdirektor
sille.roots@eamt.ee
6675 704

Silvia Neeme
Peaadministraator
silvia.neeme@eamt.ee
6675 767