Kontaktid

Tatari 13                                                                                                                      Tel: 6675 700
Tallinn 10116                                                                                                            Faks: 6675 800
E-mail: info@eamt.ee                                                                        Administraator: 6675 766

EMTA õppehoone lahtiolekuajad: E-R kell 8:00-23:00, L-P 10:00-23:00

 

Akadeemiline personal (palun klõpsake siia)

 

Struktuuriüksuste kontaktid

Rektor      
prof Ivari Ilja tel 667 5701 ivari.ilja@eamt.ee D506
Õppe- ja teadusprorektor      
prof Margus Pärtlas tel 667 5702 margus.partlas@eamt.ee D505
Loometegevuse ja välissuhete prorektor      
prof Henry-David Varema tel 6675 703 henry-david.varema@eamt.ee D504
Haldusdirektor      
Ott Maaten tel 6675 704 ott.maaten@eamt.ee D519
EMTA nõukogu sekretär      
Aleksandra Dolgopolova tel 6675 808 aleksandra.dolgopolova@eamt.ee D523
Rektoraadi abi      
Katrin Lugina tel 6675 700 katrin.lugina@eamt.ee D523
       

Akadeemiline üksus

     
Muusika interpretatsiooni osakond
     
peakoordinaator Mihkel Poll   mihkel.poll@eamt.ee B226
Klahvpillid      
õppejuht dots Mati Mikalai   mati.mikalai@gmail.com B220
õppekorralduse spetsialist Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian.rajavee-salundo@eamt.ee D514
Keelpillid      
õppejuht prof Arvo Leibur   arvoleibur@gmail.com B218
õppekorralduse spetsialist Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian.rajavee-salundo@eamt.ee D514
Puhkpillid      
õppejuht prof Peeter Sarapuu tel 6675 744 peeter.sarapuu@eamt.ee B226
õppekorralduse spetsialist Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian.rajavee-salundo@eamt.ee D514
Laul      
õppejuht prof Nadežda Kurem tel 6675 731 nadia.kurem@eamt.ee B220
õppekorralduse spetsialist Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian.rajavee-salundo@eamt.ee D514
Ooperistuudio      
koordinaator Ene Rindesalu   ene.rindesalu@eamt.ee  
Dirigeerimine      
õppejuht prof Tõnu Kaljuste tel 6675 736 lainelox@gmail.com B224
õppekorralduse spetsialist Katrin Puur tel 6675 712 katrin.puur@eamt.ee D513
Instrumentaalkammermuusika      
õppejuht prof Marje Lohuaru   marje.lohuaru@eamt.ee B214
õppekorralduse spetsialist Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian.rajavee-salundo@eamt.ee D514
Vokaalkammermuusika ja saateklass      
õppejuht prof Helin Kapten   helinkapten@hotmail.com B226
õppekorralduse spetsialist Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian.rajavee-salundo@eamt.ee D514
Varajane muusika      
õppejuht prof Imbi Tarum   imbitarum@gmail.com B214
õppekorralduse spetsialist Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian.rajavee-salundo@eamt.ee  D514
Heliloomingu, improvisatsioonilise muusika ja kaasaegsete etenduskunstide osakond
     
peakoordinaator Paolo Girol tel 6675 736 paolo.girol@eamt.ee B224
Kompositsioon      
lektor Paolo Girol tel 6675 736 paolo.girol@eamt.ee B224
helirežii koordinaator prof Margo Kõlar tel 6675 764 margo.kolar@eamt.ee B224
õppekorralduse spetsialist Leelo Kadarpik tel 6675 713 leelo.kadarpik@eamt.ee D513
Jazzmuusika      
õppejuht prof Jaak Sooäär   jaaksooaar@gmail.com B222
õppekorralduse spetsialist Katrin Puur tel 6675 712 katrin.puur@eamt.ee D513
Pärimusmuusika eriala      
koordinaator Katariin Raska tel 5089648 katariin.raska@eamt.ee  
õppekorralduse spetsialist Katrin Puur tel 6675 712 katrin.puur@eamt.ee  D513
Kaasaegne improvisatsioon      
prof Anto Pett   apett2001@gmail.com  
CoPeCo magistriõppekava      
dots Taavi Kerikmäe   taavikerikmae@hotmail.com B214
õppekava administraator Hanneleen Pihlak tel 6675 779 hanneleen.pihlak@eamt.ee D516
CPPM kaasaegsete etenduskunstide magistriõppekava      
õppejuht prof Jüri Nael tel 6675 733 juri.nael@eamt.ee B222
õppekava õppekorralduse spetsialist Liina Jääts tel 6675 733 liina.jaats@eamt.ee B222
Muusikateaduse, interpretatsiooni- ja muusikapedagoogika ning kultuurikorralduse osakond
     
peakoordinaator Eerik Jõks tel 6675 720 eerik.joks@eamt.ee A215
Muusikateadus      
õppejuht prof Toomas Siitan tel 6675 719 toomas.siitan@eamt.ee A209
õppekorralduse spetsialist Leelo Kadarpik tel 6675 713 leelo.kadarpik@eamt.ee D513
Interpretatsioonipedagoogika      
õppejuht prof Lembit Orgse tel 6675 734 lembit.orgse@eamt.ee A208
õppekorralduse spetsialist Katrin Puur tel 6675 712 katrin.puur@eamt.ee D513
Muusikapedagoogika      
õppejuht prof Kristi Kiilu tel 6675 726 kristi.kiilu@eamt.ee A205
õppekorralduse spetsialist Katrin Puur tel 6675 712 katrin.puur@eamt.ee D513
Kultuurikorraldus      
õppejuht Kaari Kiitsak-Prikk (töösuhe peatatud) tel 6675 738 kaari.kiitsak-prikk@eamt.ee A201
õppejuht Kristina Kuznetsova-Bogdanovitš tel 6675 738 kristinakb@eamt.ee A201
koordinaator Anna Ranczakowska tel 6675 738 anna@eamt.ee A201
Lavakunsti osakond
     
peakoordinaator Jaak Prints tel 6272 861 jaak@lavakas.ee  
õppekorralduse spetsialist Angela Mooste tel 6272 862 angela@lavakas.ee  
IV kursuse juht, prof Anu Lamp   anulamp@hotmail.com  
II kursuse juht, prof Lembit Peterson
  lembit@theatrum.ee  
Doktoriõppe keskus
     
juhataja prof Kristel Pappel   kristel.pappel@eamt.ee C206
doktorinõukogu sekretär Margit Võsa tel 6675 709 margit.vosa@eamt.ee D514
Teadussekretär Aleksandra Dolgopolova tel 6675 808 aleksandra.dolgopolova@eamt.ee D523
       

Tugiüksused

     
Personalijuht      
Sirje Tuulberg tel 6675 705 sirje.tuulberg@eamt.ee D521
Dokumendihaldur      
Merit Lassmann tel 6675 757 merit.lassmann@eamt.ee  
       
Õppeosakond      
juhataja Jane Kreek tel 6675 711 jane.kreek@eamt.ee D517
õppeosakonna spetsialistid:      
Leelo Kadarpik tel 6675 713 leelo.kadarpik@eamt.ee D513
Margit Võsa tel 6675 709 margit.vosa@eamt.ee D514
Katrin Puur tel 6675 712 katrin.puur@eamt.ee D513
Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian.rajavee-salundo@eamt.ee  D514
       
Välisüliõpilaste nõustaja      
Tiina Uibo tel 6675 722 tiina.uibo@eamt.ee B206
       
Psühholoog      
Elina Kivinukk tel 5133607 elina.kivinukk@eamt.ee B219
  Skype: elc112    
       
EMTA Tartu esindus      
juhataja Kadri Leivategija tel 7375 884 kadri@tmk.ee  
õppekorralduse spetsialist Maire Saar tel 7423 705 maire@tmk.ee  
aadress: Lossi 15, Tartu 51003      
       
Täienduskoolituskeskus      
juhataja dots Ene Kangron tel 6675 761 ene.kangron@eamt.ee C102
sekretär Merit Lassmann tel 6675 757 tkk@eamt.ee C104
       
Raamatukogu      
juhataja Ilvi Rauna tel 6675 750 ilvi.rauna@eamt.ee B108
laenutus tel 6675 751 rmtk@eamt.ee  
       
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia saalid      
saalide administraator Ilja Goor tel 6675 730 ilja.goor@eamt.ee  
lavameistrid tel 6675 732    
       
Kontserdi- ja etenduskeskus      
produtsent Marili Jõgi (töösuhe peatatud)
     
produtsent Laura Vaikma tel 6675 759 laura.vaikma@eamt.ee D401
produtsent Laura Välja tel 6675 758 laura.valja@eamt.ee D401
       
EMTA sümfooniaorkester      
sümfooniaorkestri juht Rain Vilu tel 6675 723 rain.vilu@eamt.ee B208
       
Välis- ja avalike suhete osakond      
välissuhete koordinaator      
Hanneleen Pihlak tel 6675 779 hanneleen.pihlak@eamt.ee D516
välissuhete spetsialistid:      
Mari Köhler (ERASMUS programmi  koordinaator) tel 6675 760 erasmus@eamt.ee D516
Kai Kiiv tel 6675 721 kai.kiiv@eamt.ee B204
kommunikatsioonispetsialist      
Nele Volbrück tel 6675 745 nele.volbryck@eamt.ee D523
    press@eamt.ee  
IT osakond      
IT peaspetsialist      
Innar Järva tel 6675 714 innar.jarva@eamt.ee D520
IT abispetsialist      
Peeter Veltmann tel 6675 714 peeter.veltmann@eamt.ee D520
       
Tehnoloogiakeskus      
Tehnoloogiakeskuse juhataja      
Tammo Sumera tel 6675 765 tammo.sumera@eamt.ee  
Videospetsialist      
Marek Vilba tel 6675 725 marek.vilba@eamt.ee B212
       
Pilliladu      
juhataja Egert Leinsaar tel 58 558 459    A034
Klaveriremonditöökoda      
juhataja Mait Meibaum tel 52 07 303 mait.meibaum@gmail.com  
klaveriremondimeister      
Anti Rallmann tel 56 617 736    
Andres Leesik   andresleesik@gmail.com  
       

Haldusüksused

     
Raamatupidamine      
pearaamatupidaja Piret Kukrus tel 6675 777 piret.kukrus@eamt.ee D518
Palgaarvestaja      
Aino Rohtlaan tel 6675 776 aino.rohtlaan@eamt.ee D515
Raamatupidajad      
Anneli Leming tel 6675 778 anneli.leming@eamt.ee D515
Anneli Siniväli tel 6675 775 anneli.sinivali@eamt.ee D515
       
Haldusdirektori abi      
Tiiu Paloviir tel 6675 780 tiiu.paloviir@eamt.ee C108
Peaadministraator      
Silvia Neeme tel 6675 767 silvia.neeme@eamt.ee C106
Tehnoseadmete haldur      
Julius Maaten   julius.maaten@eamt.ee  
Elektrik      
Andres Saar      
       
Söökla (Baltic Restaurants Estonia AS)      
juhataja tel 6675 785; 53424124
emta@daily.ee  
       

Organisatsioonid

     
Ametiühing      
Olga Tungal tel 6675 770 olga.tungal@eamt.ee B216
Üliõpilasesindus      
Karl Tipp (esimees)   yesindus@eamt.ee A101
Ühiselamu      
OÜ Muusa Majutus tel 59 181 442 www.yhikas.ee  

aadress: Kuhlbarsi 1, Tallinn, 10128 (asukohakaart)