Audiorännakud

JA NÜÜD SA OLED SIIN
CPPM | Schipper | Veronesi

 

3.-4. veebruar 2024
Kl 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 ja 18.00

 

CPPMi rahvusvaheline trupp esitleb oma audiorännakuid, mille eesmärk on teile avada Tallinna linnamaastiku varjatud kihte.

 

Loominguline team

Juhendajad: Imanuel Schipper (Rimini Protokol) and Giacomo Veronesi (CPPM).
Dramaturg: Pauli Patinen (Uniarts Helsinki)
Loojad: CPPMi üliõpilased Jennifer Bagg (Austraalia), DongBin Lee (Lõuna-Korea), Rebecca McCarthy (Ameerika Ühendriigid), Amy Reade (Inglismaa), Javier Cárcel Hidalgo-Saavedra (Hispaania), Katia Skylar (Soome/Venemaa), Misia Żurek (Poola), Rasmus Jensen (Taani), Sofia Filippou (Kreeka), Kymbali Williams (Ghana/Inglismaa/Eesti), Britt Kõrsmaa, Elo Tuule Järv, Kirte Jõesaar, Kreete Tarmo (kõik Eesti), Anita Kremm (EKA) ja Liisamari Viik (EKA).
Produtsent: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikool

 

Mida oodata?

Lähtepunkt: Teekond algab Kunstihoone Galerii juurest (Vabaduse väljak 6). Te teete ise oma jalutuskäikude valiku ja otsustate, kas alustada ühte või mitut tajuküllast seiklust.

Erinevad jalutuskäigud: Galeriisse saabudes saate valida, mitmel seitsmest erinevast rännakust te osaleda soovite. Iga rännak kestab 30-60 minutit. Jalutuskäigud algavad erinevatel kellaaegadel vanalinna lähistel ja kõik pakuvad osalejatele unikaalseid elamusi.

 

Mida teha?

🎫 Ostke pilet ja piletil märgitud ajal saabuge kunstialeriisse. Päeva jooksul on teil siiski võimalik teha nii palju jalutuskäike, kui soovite ja kureerida ise oma kogemust audiorännakute labürindis.

🥶 Riietuge soojalt: Ilm on talvine, nii et palun riietuge vastavalt, et tunneksite end välitingumustes soojalt ja mugavalt.

🎧 Kõrvaklapid: Ärge unustage kõrvaklappe; nende abil pääsete hoolikalt kureeritud helimaastikele, mis iga jalutuskäiguga kaasnevad. Kõik jalutuskäigud toimuvad inglise keeles.

📱Smartphone Ready: Palun veenduge, et teie nutitelefon on täielikult laetud – see on teie teejuht ja kaaslane sellel uurimisretkel. Ja muidugi on oluline, et teie kõrvaklapid töötaksid koos teie telefoniga 😎.

Avastage linna saladusi, süvenege selle ajalukku, laske end kaasa viia talvise Tallinna atmosfääril. Olenemata sellest, kas olete kohalik või külaline, need audiorännakud võimaldavad kohtumist linna senirääkimata lugude ja linnaelu igapäevaselt nähtamatute kihtidega.

Algusajad: 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00

Kõik audiorännakud on inglise keeles.