ARGINE.MAAGIA

Mundaine.Magic

Katia Skylar

Soome / Venemaa

 

 

Etendused
3 | 4* juuni 19.00
7 juuni 03.00 (jah, see on öösel!)
Salakoht, mille koordinaadid avalikustatakse osavõtjatele vahetult enne toimumisaega
*peale etendust vestlus autoriga

 

 

Autor-lavastaja KATIA SKYLAR (Soome/Venemaa)
Võitluskoreograafia konsultant KAIRE RUSS
Lavastus- ja kostüümikunstnik LINDA MAI KARI
Grimmikunstnik CARMEN KALATA (Austria)
Maalikunstnik SAM POE ULICZKI-PELTOLA (Soome/Ungari)
Valguskunstnik ROMMI RUTTAS
Etendajad ELO JÄRV, JENNIFER BAGG (Austraalia), KATIA SKYLAR (Soome/Venemaa), DARJA GOLDBERG (Saksamaa), KAROLIN POSKA, KAIRE RUSS, MAARJA KORSTINK, MARION SELGALL

Toetavad Eesti Kultuurkapital, Soome Instituut Eestis ja Viimsi Artium

 

 

Sisenege radikaalsesse kuulamisse. Sukelduge sosinat täis saitidesse, linnade vaikseimate nurkade pidulikku kangasse. “Argine.Maagiline” kannab teid eksistentsi peenete nüansside tähistamisse, kutsub teid riietuma oma parimatesse pidurõivastesse ja olema valmis tervitama teis peituvat mängulist ja ülevat olemust. Alustagem iidsete vaimude ja salapära jälgedes linnarännakut peidetud paikades toimuvate kollektiivsete kogunemiste juurde. “Argine.Maagiline” seob ümbritseva ökosüsteemi raames etenduskunsti ja uurimistöö. See on midagi enamat kui etendus – see on kutse suhestuda meid ümbritseva ja meie sees oleva maagiaga – ühenduda, õppida tundma ja taasavastada. Koos ja üksi. 

 

Peatu. Hinga. Siin sünnibki maagia – mittetegemises

 

Praktiline teave

Piletit ostes palume veenduda, et jagate oma kontaktandmeid (email ja telefoninumber), et saaksite etenduse asukohta jõudmiseks täielikud juhised.

NB! Piletimüük lavastusele “Mundane.Magic” lõpeb 30. mail. 

Järgmised etendused

  • 03.06.2024 kell 19:00, Salajane asukoht
  • 04.06.2024 kell 19:00, Salajane asukoht
  • 07.06.2024 kell 03:00, Salajane asukoht

Katia Skylar

Katia Skylar, mitmekülgne kunstnik, keda kaunistavad näitleja, etenduskunstniku ja butotantsija tiitlid, leiab oma loomingulise olemuse liikumise voolavuses ja sõnade resoneerumisest nii inim- kui ka mitteinimkeeltes. Katia armastab interdistsiplinaarset koostööd. Ta punub lugusid, mis hägustavad žanrite vahelisi piire ning loovad teatri, tantsu ja dramaatilise võitluse nüansirikkaid variatsioone. Katia maailmas muutub keha lõuendiks, iga žest on pintslitõmme, mis jutustab lugusid vastupanust, mässust ja mäletamisest.

See on kõik, mis on praegu kättesaadav: sõnade read, mille on loonud mitteinimene, kes peegeldab sisendit. Kui tõene see on? Ehk saaksime hakkama numbriteta, küsimusteta, kraade manifesteerimata? Ehk saame kohtuda ootusteta tundmatuses?