Nõuandev kogu

Margus Pärtlas õppe- ja teadusprorektor, nõuandva kogu esimees margus@eamt.ee
Eerik Jõks muusikateaduse, interpretatsiooni- ja muusikapedagoogika ning kultuurikorralduse osakonna peakoordinaator eerik.joks@eamt.ee
Mihkel Poll muusika interpretatsiooni osakonna peakoordinaator mihkel.poll@eamt.ee
Paolo Girol heliloomingu, improvisatsioonilise muusika ja kaasaegsete etenduskunstide osakonna peakoordinaator paolo@eamt.ee
Jaak Prints lavakunsti osakonna peakoordinaator jaak@lavakas.ee
Kristel Pappel doktoriõppe keskuse juhataja kristel.pappel@gmail.com
Toomas Siitan muusikateaduse eriala õppejuht toomas.siitan@gmail.com
Kristi Kiilu muusikapedagoogika eriala õppejuht kristikiilu@eamt.ee
Peeter Sarapuu puhkpilli eriala õppejuht sarapuu@colleduc.ee


Kinnitatud rektori käskkirjaga 27.01.2020 nr 3-ü