Aasta alguses rakendus Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia uus koduleht eamt.ee. Kaasaegne veebikodu loodi eesmärgil, et see oleks kasutajasõbralikum, arvestaks akadeemia struktuuri ning osakondade-allüksuste spetsiifikat, samuti üliõpilaste ning uute üliõpilaskandidaatide vaadet. Arendustööde üheks etapiks oli ka kaasaegsete etenduskunstide eriala (CPPM) lehe kolimine akadeemia lehele. Nüüdseks on töödega lõpuni jõutud ning avatud on uus ja värske leht, mille esilehele saab siit (suunava lühidomeenina on kasutusel mastersincppm.com).

Uue etenduskunstide eriala kodulehe visuaalne identiteet on valitud kirev ja värviline, et äratada noorte etenduskunstnike huvi ja tähelepanu. Samuti on põhjalikult dokumenteeritud kõik eriala senised projektid koos rohke pildi- ja videomaterjaliga.

Lehekülje aitas üles ehitada ja materjalid detailselt ette valmistada EMTA kaasaegsete etenduskunstide juhtiv professor Jüri Nael. Inglisekeelseid tekste aitasid toimetada Marshall Stay ja Giacomo Veronesi, eestikeelseid tekste Liina Jääts. Visuaalse identiteedi looja on Robi Jõeleht Polaar Stuudiost. Kodulehe arendaja on Jon & Pun. Tehnilist tuge pakkus Innar Järva ja kodulehe projekti juhtis Maris Muul.