Täna algab Grzegorz ja Alicija Brali (Song of the Goat) kahenädalane meistrikursus kaasaegsete etenduskunstide üliõpilastele. Song of the Goat Theatre, tuntud ka kui Teatr Pieśń Kozła, asutati Wrocławis 1996. aastal. Teater saavutas kiiresti ühe Euroopa kõige uuenduslikuma teatritrupi maine. Nende ainulaadne treeningsüsteem põhineb Grzegorz Brali ja Song of the Goati näitlejate poolt välja töötatud näitlejakoordinatsiooni meetodil. See intensiivne näitlejatreening hõlmab muusikat, teksti, häält, keha ja kujutlusvõimet ning võimaldab luua musikaalseid ja meelelise mõjuga etendusi.

Grzegorz Bral on Song of the Goat teatri kaasasutaja, kunstiline juht ja lavastaja, omanimelise näitlejatreeningu looja. Aastatel 1987–1992 töötas Gardzienice teatrikeskuses, 2010–2012 oli Varssavi Stuudioteatri kunstiline juht. Karjääri jooksul on Bral saanud mitmeid auhindu erakordsete kunstiliste saavutuste eest. Näiteks nomineeriti trupp 2009. aastal XII Euroopa teatriauhinnale kategoorias „Uus teatrireaalsus” ja 2012. aastal sai tema lavastus „Songs of Lear” Edinburgh Fringe Festivalil maineka Fringe First auhinna. Brali näitlejatreening on inspireerinud paljusid teatraale ja kuulub Suurbritannias mitme teatrikooli õppekavasse. Brali haridustöö ja iga-aastased meistriklassid meelitavad ligi näitlejaid ja lavastajaid kogu maailmast. Alates 2013. aastast tegutseb ta hariduspõllul peamiselt Bral School of Acting raames Londonis.

Alicja Bral on tunnustatud kunstnik, kellel on kaks doktorikraadi – teatriajaloo alal Gdanski ülikoolist ja praktikapõhiste uurimismeetodite alal Kenti ülikoolist. Alates 2016. aastast on ta osalenud Song of the Goat lavastuste tekstide kirjutamisel ning mänginud olulist osa mitme lavastuse loomisel: „Crazy God”, „Island”, „Hamlet-A Commentary”, „Seven Gates of Thebes”, „Anty-gone”, „Ecstasy”, „Cassandra’s Report ”, „Warrior”, „Apocrypha”, „Andronicus Synekdoche”. Koos Grzegorz Braliga asutas ta 2013. aastal Londonis teatrikooli Bral School of Acting, kus ta alates 2015. aastast viib läbi loengukursusi teatriantropoloogiast, näitlejatehnikast ja lavatekstide kirjutamisest.

Meistrikursus lõpeb avatud tunniga reedel, 12. mail EMTA black box‘is.