3. aprillil algab Guillaume Pigé (Theatre Re) meistrikursus kaasaegsete etendskunstide magistrandidele.

Theatre Re asutaja ja juht Pigé on mitmekülgne kunstnik, kes on õppinud Prantsusmaal Villeurbanne’i konservatooriumis ja International School of Corporeal Mime’is Londonis, kus tema õpetajateks olid Corinne Soum, Steven Wasson, Thomas Leabhart ja Daniel Stein.

Pigé on kõigi Theatre Re lavastuste looja ja etendaja, lisaks on ta liikumisjuhina töötanud paljude teiste lavastajate ja truppidega ning viib regulaarselt läbi töötubasid nii Suurbritannias, Ameerika Ühendriikides kui ka Prantsusmaal.

2009. aastal asutatud Theatre Re on rahvusvaheliselt tunnustatud teatritrupp, mille kaasahaaravad lavastused uurivad habrast inimolu ainulaadsel ja mõtlemapaneval viisil. Trupi nimes kasutatav eesliide „re” tähistab taasavastamist ja ümberkujundamist ning selle eesmärk on uue elu sissepuhumine kehtivatele kontseptsioonidele. Paeluva kogemuse loomiseks kasutab Theater Re füüsilist teatristiili, mis sisaldab pantomiimi, teatrielemente ja elavat muusikat. Tänu innovatiivsele lähenemisele ja võimele luua unikaalseid, mõtlemapanevaid ja mõjuvaid lavastusi peetakse Theatre Re’d üheks põnevamaks teatritrupiks Suurbritannias.

Meistrikursus lõpeb avatud tunniga neljapäeval, 13. aprillil.